05.08.18

МФК «Миколаїв» - ФК «Балкани» 2:1 (+ відео голів)

Вольова перемога миколаївської команди

У 3-му турі чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги зорянські «Балкани» зазнали гостьової поразки від МФК «Миколаїв». Рахунок в цьому протистоянні на 5-й хвилині зустрічі відкрив капітан зорянського клубу Микола Златов. Тим не менш, у другому таймі підопічні Руслана Забранського зуміли сповна реабілітуватися, спочатку зрівнявши рахунок в грі, а потім і вирвавши в поєдинку вольову перемогу 2:1.

МФК «Миколаїв» - ФК «Балкани» 2:1 (0:1)
Голи: Антонюк (67, Чучман), Цапій (75, Антонюк) - М.Златов (5, Герасимець).

5 серпня 2018 року, м.Миколаїв, Центральний стадіон, 18.00, 1050 глядачів, +33 градуси

Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків). Асистенти: Володимир Думенко і Микола Близнюк (обидва - Харків). Четвертий арбітр: Євген Єремєєв (Миколаїв). Спостерігач арбітражу: Юрій Буренко (Київ).

МФК «Миколаїв»: Старченко, Гурський, Берко (Антонюк, 46), Кравченко, Семенина (Скепський, 84), Шарабура (Рогозінський, 46), Ковальов (Бріжчук, 68), Цапій, Дмитренко, Чучман (капітан), Попов. Запасні: Попович, Назаренко, Мартян, Авраменко, Сартіна. Головний тренер: Руслан Забранський.

ФК «Балкани»: Паламарчук, Саламаха, Любчак, Чернишов (Гузенко, 86), Опря, Ільницький (Кабанюк, 76), М.Златов (капітан), Герасимець (В.Златов, 78), Паламар (Георгієв, 65), К.Пархоменко, Болокан (Райчев, 62). Запасні: Лукаш, Гончаренко, Тропанець, Пенов. Головний тренер: Андрій Пархоменко.