11.08.18

ФК «Балкани» (Зоря) - ФК «Рух» (Винники) 2:1 (+ відеоогляд)

Вольова перемога підопічних Андрія Пархоменко.

11 серпня 2018 року в селі Зоря Саратського району Одеської області відбувся матч 4-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги: «Балкани» приймали «Рух» з Винників Львівської області.

ФК «Балкани» (Зоря) - ФК «Рух» (Винники) 2:1 (0:1)

11 серпня 2018 року, с. Зоря, стадіон ім. Б. Тропанця, 17.00

Арбітр: Ігор Бич (Київ). Асистенти: Денис Кескюла (Павлоград), Сергій Соботюк (Житомир). Резервний арбітр: Ігор Горбань (Одеса). Спостерігач арбітражу: Сергій Скрипак (Київська область).

ФК «Балкани» (Зоря): 12. Паламарчук - 7. Саламаха, 2. Любчак, 33. В. Златов, 5. Опря - 99. Гаврилюк (11. Кабанюк, 86), 21. Чернишов (20. Болокан, 46 ), 13. Герасимець, 22. Паламар (89. Ільницький, 57), 46. К. Пархоменко (15. Гончаренко, 90 + 2) - 3. М. Златов (капітан) (14. Георгієв, 87). Запасні: 42. Лукаш, 4. Гузенко, 10. Пенов, 25. Платунов, 8. Райчев, 29. Тропанець. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

ФК «Рух» (Винники): 29. Ільющенков (капітан) - 90. Заставний, 4. Дуць, 88. І. Білий, 19. Піско, 30. Копина, 25. Брикнер (48. Чепелюк, 86), 47. Грисьо (32. Буй, 64), 10. Козак, 22. Г. Баранець (16. Б. Баранець, 51), 17. Батальський (99. Русин, 81). Запасні: 13. Дяченко, 8. В. Білий, 26. Никитюк, 97. Бусько, 33. Шевчук. Головний тренер: Андрій Кікоть.

Голи: 0:1 І.Білий (3), 1:1 Болокан (86, К.Пархоменко), 2:1 А.Опря, (90+3).

Попереджені: Болокан (50) - Копина (62), Б. Баранець (67).

Пропустивши вже на 3-й хвилині після штрафного у виконанні Івана Білого і незручного рикошету для Олексія Паламарчука, зорянці довгий час не могли відігратися. І якщо до кінця першого тайму підопічні Андрія Пархоменко особливо не турбували Олександра Ільющенкова, то протягом усієї другої 45-хвилинки господарі тримали в напрузі і голкіпера, і захисників «Руху».

Ближче до кінцівки зустрічі «Балкани» почали створювати біля воріт гостей досить гострі моменти, а на 86-й хвилині зрівняли рахунок - після навісу з кутового з лівого флангу у виконанні Костянтина Пархоменко вище за всіх у штрафному «жовто-синіх» вистрибнув Дмитро Болокан, який головою переправив м'яч у лівий кут - 1:1.

З огляду на той факт, що обидва матчі між «Балканами» і «Рухом», що проходили в Зорі в рамках Другої ліги (2016 рік) і Першої ліги (2017-й), завершилися бойовими нічиїми з рахунком 1:1, в голові промайнула думка, що і сьогодні суперники розійдуться «мировою» з тим же рахунком, проте «Балкани» проявили нереальний характер! Незважаючи на неймовірну спеку і втому, зорянці вже у компенсований час зуміли організувати результативну атаку: Костянтин Гончаренко, який щойно вийшов на поле, після подачі в штрафну в падінні пробив у праву «шістку», Ільющенков відбив «снаряд» перед собою, а на добивання першим встиг Анатолій Опря. Потужний удар ветерана під поперечину і приніс «Балканам» перемогу - 2:1.

Після чотирьох турів в активі «Балкан» сім очок. На яке місце піднялася команда - дізнаємося після закінчення всіх поєдинків туру.

У п'ятому турі зорянці в гостях зіграють з «Гірником-Спорт» з Горішніх Плавнів. Поєдинок пройде в суботу, 18 серпня. На своєму полі підопічні Андрія Пархоменко наступного разу зіграють в середу, 22 серпня, коли в рамках другого попереднього раунду Кубка України приймуть свого недавнього кривдника - МФК «Миколаїв». Початок матчу о 17:00.