26.08.18

ФК «Балкани» (Зоря) - ФК «Зірка» (Кропивницький) 3:0 (+відеоогляд)

Солідно, впевнено і зі смаком.

У 6-му турі чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги зорянські «Балкани» впевнено обіграли на своєму полі кропивницьку «Зірку» 3:0. Вже на п'ятій хвилині після порушення правил на Вікторі Георгієві, майстерно виконаний штрафний удар Богданом Саламахой, який вразив дальню дев'ятку, вивів зорянській клуб вперед 1:0. На 35-й хвилині Віктор Георгієв, після виходу сам на сам з голкіпером гостей, заробив для своєї команди пенальті, який холоднокровно реалізував Сергій Герасимець 2:0. Ну, а третій м'яч у сітці воріт футболістів «Зірки» опинився після підступного удару Руслана Паламаря, який на 44-й хвилині, як виявилося згодом, поставив жирну крапку в цьому протистоянні. 3:0 - перша велика перемога підопічних Андрія Пархоменко в цьому сезоні. Цей успіх дозволив «Балканам» піднятися на п'яту позицію в турнірній таблиці.

ФК «Балкани» (Зоря) - ФК «Зірка» (Кропивницький) 3:0 (3:0)

Голи: Саламаха (5), Герасимець (35, з пенальті), Паламар (44).

26 серпня 2018 року, с.Заря, стадіон імені Бориса Тропанца, 17:00.

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Асистенти: Максим Левченко і Олексій Гавеля (обидва - Кривий Ріг). Четвертий арбітр: Ігор Горбань (Одеса). Спостерігач арбітражу: Андрій Валенко (Львів).

ФК «Балкани» (Зоря): Паламарчук, Саламаха, Любчак, В.Златов, Опря (капітан), Гаврилюк (Ільницький, 58), К.Пархоменко, Георгієв (Райчев, 52), Герасимець (Тропанец, 84), Паламар ( Гончаренко, 77), Платунов (Болокан, 64). Запасні: Лукаш, Юречко, Чернишов, Гузенко, Кабанюк. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

ФК «Зірка» (Кропивницький): Зеленський, Сафронов, Хорольський, Авер'янов (Касимов, 75), Кондраков (Писарєв, 67), Рудницький (капітан) (Лопушенко, 82), Збунь (Сьомка, 57), Маткобожик, Нерубенко, Дугіенко , Бєляєв. Запасні: Медведєв, Боздаганян, Савицький. В.о. головного тренера: Андрій Горбань.

Попередження: Георгієв (40), В.Златов (54) - Зеленський (34), Збунь (49), Бєляєв (72).

Вилучення: Бєляєв (86, повторне попередження).