06.10.18

ФК «Балкани» - ФК «Оболонь-Бровар» 1:1 (+ відеоогляд)

Олександр Райчев рятує Зорянської клуб від поразки.

У 12-му турі зорянські «Балкани» на своєму полі приймали столичну «Оболонь-Бровар». Звітний поєдинок вийшов досить і нервовим, і видовищним, одночасно. По ходу зустрічи ігрова ініціатива неодноразово переходила від однієї команди до іншої, протримавши в напрузі від першої до останньої її хвилини. Героями матчу виявилися футболісти, які вийшли на заміни. Спершу, про себе нагадав аксакал вітчизняного футболу Андрій Корнєв, чий удар на підступах до штрафного майданчика застав зненацька Олексія Паламарчука. Проте, утримати мінімальну перевагу «пивоварам» не судилося. Під кінець 90-ї хвилини Владислав Кабанюк заробив для своїх «Балкан» пенальті, а Олександр Райчев його холоднокровно реалізував, встановивши остаточний підсумок протистояння - бойова нічия 1:1. Зорянської клуб хоч і не зміг перервати свою шестиматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті, проте, продовжує залишатися єдиним колективом в Першій лізі, хто стабільно відбирає очки у своїх суперників на рідному стадіоні імені Бориса Тропанца.

ФК «Балкани» - ФК «Оболонь-Бровар» 1:1 (0:0)

6 жовтня 2018 року, с. Зоря, стадіон імені Бориса Тропанца, 15.00.

Арбітр: Юрій Іванов (Макіївка). Асистенти: Олексій Гавеля і Максим Левченко (обидва - Кривий Ріг). Четвертий арбітр: Ігор Горбань (Одеса). Делегат ФФУ: Юрій Ісаєв (Запоріжжя).

ФК «Балкани»: Паламарчук, Любчак, Гаврилюк, Герасимець, Ільницький (Райчев, 62), Н.Златов (капітан) (Юречко, 79), Паламар (Чернишов, 66), Саламаха, Пенов (Кабанюк, 86), Пархоменко, Опря. Запасні: Лукаш, Гончаренко, Гузенко, Тропанец. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

ФК «Оболонь-Бровар»: Федорівскій, Гуськов (Безуглий, 90+1), Єфремов, Клак (Ковбаса, 71), Коваленко, Кузін (Ткач, 59), Мединський, Покотилюк (Корнєв, 73), Семенко, Шевченко, Шишка . Запасні: Тюрін, Гурмак, Косівський, Степаненко, Ульянченко. Головний тренер: Сергій Ковалець.

Голи: Райчев (90, з пенальті) - Корнєв (76).

Попередження: Пенов (29), Саламаха (58), Чернишов (84), Гаврилюк (90+3) - Шевченко (89), Шишка (90+1).

Вилучення: Шевченко (90+3, повторне попередження).