27.10.18

ФК «Балкани» (Зоря) - ФК «Інгулець» (Петрове) 1:2 (+відеоогляд)

Зорянці терплять першу домашню поразку в сезоні.

У 15-му турі підопічні Андрія Пархоменко офіційно втратили статус «домашньої» команди, зазнавши на рідному стадіоні імені Бориса Тропанца першої поразки при своїх уболівальниках. А все починалося у матчі проти «Інгульця» досить обнадійливо для футболістів зорянського клубу. Вже на 11-й хвилині Сергій Герасимець заробив для «Балкан» пенальті, а його партнер по команді Микола Златов успішно його реалізував 1:0. Втім, ще в першому таймі гості зуміли відігратися. Стрімка контратака на ворота Олексія Паламарчука
увінчалася результативним ударом Олега Синьогуба 1:1. Все йшло до того, що поєдинок повільно наближався до нічийного результату, проте, в кінцівці зустрічі пощастило підопічним Сергія Лавриненка, які на 82-й хвилині забили в ворота «Балкан» переможний м'яч. З передачі Олександра Козака відзначився Олександр Мишуренко 1:2.

ФК «Балкани» (Зоря, Одеська область) - ФК «Інгулець» (Петрове, Кіровоградська область) 1:2 (1: 1)

27 жовтня 2018 року, с.Заря, стадіон імені Бориса Тропанца, 15.00

Арбітр: Денис Резніков (Кам'янське). Асистенти: Сергій Соботюк (Житомир) та Олександра Ардашева (Київ). Резервний арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса). Делегат ФФУ: Сергій Возняк (Миколаїв).

ФК «Балкани» (Зоря): 12. Паламарчук - 7. Саламаха, 2. Любчак, 17. Юречко (14. Георгієв, 55), 5. А. Опря, 99. Гаврилюк, 46. Пархоменко (89. Ільницький, 34 ), 25. Платунов, 10. Пенов (22. Паламар, 70), 3. М. Златов (капітан) (8. Райчев, 60), 13. Герасимец (33. В. Златов, 46). Запасні: 1. Лободров, 42. Лукаш, 15. Гончаренко, 21. Чернишов, 11. Кабанюк, 29. В. Тропанец. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

ФК «Інгулець» (Петрове): 33. Ганев, 4. Солдат, 8. Клименко (13. І. Коваленко, 68), 9. Мишуренко (16. Новотрясов, 90 + 3), 10. Піднебенной, 11. Елла ( 25. Козак, 62), 21. Акименко (20. Козлов, 90), 23. Кучеренко, 55. Ковальов, 80. Лупашко (капітан), 89. Синьогуб. Запасні: 1. Ситников, 3. Р. Гончаренко, 15. Кобуладзе, 17. Передістий, 49. Сичинава. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Голи: М.Златов (11, з пенальті) - Синегуб (35, Клименко), Мишуренко (82, Козак).

Попереджені: Гаврилюк (33), Опря (51), Любчак (90 + 4) - Солдат (14), Поднебенной (76), Новотрясов (84), Синегуб (87), Козак (87), І. Коваленко (90) .