03.11.18

ФК «Балкани» - ФК «Прикарпаття» 3:2 (+відеоогляд)

Триллер у Зорі з непередбачуваною розв'язкою.

У Зорю приїхав футбольний клуб «Прикарпаття», який підопічним Андрія Пархоменко вже доводилося обігравати в першому колі в Івано-Франківську (1:0). Приємно, що і другий поєдинок завершився вікторією «Балкан» з мінімальною перевагою. Але здобута вона була в зовсім іншому стилі!

Гра вийшла дуже цікавою, швидкою, обидві команди грали в футбол і давали грати суперникові, що подобалося глядачам.

В середині першого тайму «смачний» удар з-за меж штрафного майданчика після передачі Олексія Чернишова вдався Дем'яну Пенову, який відправив м'яч по діагоналі в правий верхній кут рикошетом від поперечини - 1:0.
Втім, раділи господарі поля недовго, оскільки через півтори хвилини пропустили: після навісу з кутового з лівого флангу Василь Француз вразив ворота з кількох метрів, вчасно опинившись біля дальньої штанги - 1:1.

Другий тайм вийшов ще більш захоплюючим і результативним.

На 57-й хвилині гості вийшли вперед після красивого голу у виконанні Оринчака, котрий класно прийняв м'яч в правій частині штрафної і потужно пробив практично в ліву «дев'ятку» - 1:2. Але неймовірне бажання перемогти і справжній чоловічий характер допомогли «Балканам» не тільки відігратися, а й вирвати перемогу: на 66-й хвилині в обійми партнерів потрапив свіжоспечений тато Сергій Любчак (днями у нього народився син Матвій), який відправив м'яч у сітку з близької відстані після подача стандарту з лівого флангу і прострілу вздовж воріт, а на 81-й хвилині ту ж «процедуру» виконав вийшовший на заміну Владислав Кабанюк.

У підсумку - 3:2, вольова і цілком заслужена перемога «Балкан», які за очками наздоганяють МФК «Миколаїв», але все ж поки залишаються на 9-му місці. У наступному турі зорянці зіграють на виїзді проти «Колоса» з Ковалівки (10 листопада).

Леонід Францескевіч із Зорі

ФК «Балкани» (Зоря) - ФК «Прикарпаття» 3:2 (1:1)

3 листопада 2018 року, с.Зоря, стадіон імені Бориса Тропанца, 14.00

Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород). Асистенти: Андрій Лібстер (Луганськ) і Ігор Жосан (Херсон). Резервний арбітр: Максим Пономаренко (Одеса). Делегат ФФУ: Олександр Іванов (Слов'янськ).

ФК «Балкани» (Зоря): 12. Паламарчук - 15. Гончаренко (89. Ільницький, 64), 2. Любчак, 7. Саламаха, 3. М.Златов (17. Юречко, 79), 5. Опря, 21. Чернишов (33. В.Златов, 46), 25. Платунов, 99. Гаврилюк, 10. Пенов (11. Кабанюк, 60), 8. О.Райчев (капітан) (22. Паламар, 57). Запасні: 1. Лободров, 42. Лукаш, 4. Гузенко, 29. В.Тропанець. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ): 54. Новак - 12. Данищук, 2. П.Ковальчук (капітан), 3. Француз, 99. Квасний, 6. Дербах (10. Веприк, 46), 31. Борисевич ( 17. Прошак, 87), 11. Оринчак (22. Януш, 69), 20. Конкольняк, 96. Дитко (33. Т.Бойко), 61, 90. Барчук. Запасні: 26. Вульчин, 5. Яневич, 15. Лаврук. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Голи: 1:0 Пенов (22, Чернишов), 1:1 Француз (24), 1:2 Оринчак (57), 2:2 Любчак (66, Саламаха), 3:2 Кабанюк (81, Паламар).

Попереджені: Саламаха (32), Платунов (79), Кабанюк (88), Юречко (90) - Дербах (26), Француз (33).