05.02.19

Наш суперник - ФК «Сперанца» (Ніспорени, Молдова) (+ відео)

6 лютого «Балкани» зустрінуться з четвертою командою Національного Дивізіону Молдови.

Футбольний клуб «Сперанца» з міста Ніспорени був утворений в 1991 році.

Футбольний клуб «Сперанца» з міста Ніспорени був заснований в 1991 році. За свою майже 28-річну історію цей клуб встиг взяти участь у всіх професійних лігах чемпіонату Молдови, починаючи від Дивізіону Б (аналог другої ліги України) і закінчуючи Національним Дивізіоном (аналог української Прем'єр-ліги), де команда з міста Ніспорени понині і виступає. Кращим результатом «Сперанца» під керівництвом головного тренера Крістіана Ефроса серед еліти молдовського футболу є історичне 4-е місце, на якому вона завершила чемпіонат 2018 року, попутно поповнивши свою клубну колекцію почесним трофеєм «За волю до перемоги».

Два роки тому (4 лютого 2017 року) «Сперанца» і «Балкани» вже встигли провести між собою один товариський поєдинок. Відбувся він в Кишиневі на стадіоні «Joma-Арена» і завершився без забитих голів. Пропонуємо вашій увазі відеоогляд того контрольного матчу:

Поєдинок «Сперанца» (Ніспорени, Молдова) - «Балкани» (Зоря, Україна) пройде в середу, 6 лютого, в передмісті Тирасполя селі Тернівка на стадіоні «Динамо-Авто». Початок зустрічі о 14.30.

Поиск

Поиск