09.02.19

Офіційний м'яч, гімн турніру та зміни в календарі ПФЛ України

У Києві відбулося чергове засідання Ради Ліги ПФЛ.

У конференц-залі Будинку футболу зібралися представники клубів з усієї України - це Професійна футбольна ліга проводила календарне засідання Ради ліги. Кілька годинна робота членів ПФЛ виявилася плідною - прийнято чимало рішень, які допоможуть розвитку турнірів. А деякі з них взагалі виявилися історичними.

Представники клубів розглянули ситуацію з весняним календарем - як відомо, призначені вибори Президента України потребуватимуть уваги всієї держави, в тому числі і правоохоронних органів. Отже, Федерація футболу України отримала офіційного листа від Національної поліції України, в якому рекомендувалося врахувати зайнятість правоохоронців на виборах при призначенні конкретних дат проведення футбольних матчів в ці дні.

Членам ПФЛ були запропоновані зміни щодо чотирьох турів у Першій лізі і ще чотирьох у Другій. У підсумку, 19-й тур Першої ліги зміщений з 24 на 22-23 березня, 20-й тур - з 31 березня на 27 березня, 23-й тур - з 17 на 18 квітня, 24-й тур - з 21 квітня на 15 травня.

18-й тур другої ліги перенесено з 31 березня на 6 квітня, 19-й тур - з 6 на 13 квітня, 20-й тур - з 13 на 18 квітня, 21-й тур - з 21 квітня на 15 травня.

За підсумками співпраці ПФЛ і торгової марки Select, клубам Першої та Другої ліг зроблено пропозицію про технічне партнерство, яке передбачає введення офіційного м'яча Чемпіонатів Першої та Другої ліг України з сезонів 2019/20, 2020/21, 2021/22 років.

 

ТМ Select працює на ринках усього світу і її продукт - м'яч Select Brilliant Super TB є офіційним м'ячем вищих дивізіонів чемпіонатів Нідерландів, Бельгії, Данії, Ісландії, Швеції, Фінляндії, чоловічого і жіночого чемпіонатів Норвегії, USL США, а з наступного сезону стане офіційним м'ячем чемпіонату Португалії.

Також рішенням Ради ліги ПФЛ було затверджено офіційний музичний супровід змагань ПФЛ. Автором музики та аранжування є відомий продюсер і композитор Олександр Ягольник. Починаючи з весняної частини змагань сезону 2018/19 років команди будуть виходити на поле в офіційних матчах під цю мелодію.

Поиск

Поиск