03.04.19

Костянтин ЛАУНОВ: «Гравці «Балкан» застраховані від будь-яких травм на футбольному полі»

Відомий менеджер - про страхування в футболі.

 

- Костянтине, як Ви розпочали співпрацю з футбольним клубом «Балкани» і чи був у Вас до цього досвід роботи зі спортивними організаціями, зокрема, футбольними?

- З власниками Вашого футбольного клубу я познайомився три роки тому, коли починав співпрацювати з групою компаній «Балкани». Про те, що є ще й футбольний клуб я дізнався пізніше, і це справило на мене дуже позитивне враження. Адже я з дитинства захоплююся футболом і завжди з особливою повагою ставлюся до підприємців, що створюють подібні соціальні проекти для суспільства, в якому живуть. Бізнес повинен нести соціальне навантаження - це моє глибоке переконання. Ще до початку роботи з ФК «Балкани» у мене вже був чималий досвід страхування спортсменів: як професіоналів, так і любителів. Протягом останніх п'яти років ми з колегами не раз реалізовували і реалізовуємо програми медичного страхування і страхування від нещасних випадків для ряду футбольних організацій. Цікаво відзначити, що число застрахованих нами футболістів з різних клубів перевищує півтори тисячі осіб на рік. Вік застрахованих варіюється від п'яти до п'ятдесяти років, а отже, кожна вікова група і окремо взята організація вимагають до себе індивідуального підходу, який ми успішно знаходимо.

  - Люди страхують своє майно, відповідальність, життя, а від чого застраховані наші футболісти?

 - Програма страхування, яка була розроблена для ФК «Балкани» включає в себе покриття витрат на лікування футболістів, тренерів та обслуговуючого персоналу клубу при настанні нещасних випадків, які можуть статися під час змагань і тренувань. Відразу хотів би зробити акцент на процесі врегулювання страхових випадків, який займає до п'ятнадцяти днів з моменту надання повного пакету документів про страхову подію. Сам же пакет документів не є чимось складним, а являє собою документи потерпілого та довідку з медичного закладу про поставлений діагноз. Саме процес врегулювання страхового випадку та швидкість виплати є показником роботи нас, як страховиків. Ключова наша задача зробити цей процес простим і швидким для своїх клієнтів.

- Основна проблема в процесі підготовки будь-якого спортсмена - це травми. За яких пошкодженнь застрахований футболіст має повне право звернутися за страховим відшкодуванням?

 - Так, травматизм це основний ризик для всіх спортсменів. Саме від цього і застраховані футболісти. Абсолютно не важливо, яку травму отримав той чи інший гравець, договір страхування покриває цей ризик, і страхове відшкодування буде виплачено. Розмір суми відшкодування визначається в залежності від характеру отриманої травми.

 - Чи вважається страховим випадком ситуація, коли гравець отримує травму за межами футбольного поля або поза тренування?

 - Страховим випадком є ​​подія, що сталася під час виконання професійних обов'язків, тобто нещасний випадок під час занять спортом.

 - На що, як правило, йде виплата страхового відшкодування за договором? Чи має наш футболіст право отримати належну за договором компенсацію на руки і самостійно оплатити своє лікування і відновлення?

 - Безумовно. Страхове відшкодування виплачується застрахованій особі на його рахунок, як вигодонабувачу за договором. Розпоряджатися сумою відшкодування кожен із застрахованих може на свій розсуд, так само, як і проходити лікування в будь-який з клінік.

 - Дія договору страхування поширюється виключно на територію України?

 - Так, цей договір діє тільки в Україні. Коли ваші гравці виїжджають за кордон, ми страхуємо їх на цей період за окремою програмою медичного страхування для спортсменів, що виїжджають за кордон. Процес консультування та медичної допомоги за кордоном здійснюється через партнерські асистуючі компанії. Звичайно, ми також завжди на зв'язку і зі свого боку надаємо необхідні консультації. Страховий випадок, тим більше за кордоном, це завжди стрес для клієнта. Тому дзвонити за консультацією нам, як вашим страховим менеджерам ви можете завжди. Взагалі, страхування це спілкування з клієнтом безпосередньо і побудова з клієнтом партнерських відносин. Наше завдання бути комфортними для вас і здатними відповісти на будь-яке ваше питання в будь-який час.

 - На який термін зазвичай укладають договори спортивні організації? Це суто часовий відрізок або ж, припустимо, якийсь конкретний змагання?

 - Як правило, договір укладається на стандартний термін в один рік. Звичайно, є можливість страхувати гравців на час проведення будь-яких змагань, або навіть окремих ігор. Але так як ваші футболісти тренуються і беруть участь в змаганнях постійно, наша страхова програма розрахована на рік.

- Останнє запитання, як страховику і любителю футболу. Є щось спільне між футболом і вашим бізнесом?

 - Звичайно є. Страховий бізнес це теж гра, і гра командна. Ми з колегами виконуємо кожен свої функції і граємо тільки на перемогу. Природно, ми іноді "програємо окремі ігри", але це те, що дозволяє зробити висновки і краще підготуватися до подальшої роботи. Наші цілі досить масштабні, тому щоб їх досягти, нам необхідно створювати для клієнтів сервіс, якісний, швидкий і ненав'язливий. На прикладі роботи з вашою групою компаній це добре видно. На завершення, хочу подякувати Вам за правильні питання і за те, що приділяєте належну увагу страхуванню. Саме наша діяльність допомагає як підприємствам так і приватним особам уникнути великих витрат при псуванні майна, активів, проблем зі здоров'ям і так далі. Багато все ще недооцінюють роль страховиків в бізнесі, але ця ситуація поступово змінюється.

 

Поиск

Поиск