Остап Вульчин 26

Віктор Яневич 5

В'ячеслав Лаврук 15

Опис матчу

Триллер у Зорі з непередбачуваною розв'язкою. У Зорю приїхав футбольний клуб «Прикарпаття», який підопічним Андрія Пархоменко вже доводилося обігрувати в першому колі в Івано-Франківську (1:0). Приємно, що і другий поєдинок завершився перемогою «Балкан» з мінімальною перевагою. Але здобута вона була в зовсім іншому стилі! Гра вийшла дуже цікавою, швидкою, обидві команди грали в футбол і давали грати суперникові, що сподобалося глядачам.

В середині першого тайму «смачний» удар з-за меж штрафного майданчика після передачі Олексія Чернишова вдався Дем'яну Пенову, який відправив м'яч по діагоналі в правий верхній кут рикошетом від поперечини - 1:0.
Втім, раділи господарі поля недовгооскільки через півтори хвилини пропустили: після навісу з кутового з лівого флангу Василь Француз вразив ворота з кількох метрів, вчасно опинившись біля дальньої штанги - 1:1.

Другий тайм вийшов ще більш захоплюючим і результативним. На 57-й хвилині гості вийшли вперед після красивого голу у виконанні Оринчака, котрий класно прийняв м'яч в правій частині штрафної і потужно пробив практично в ліву «дев'ятку» - 1:2. Але неймовірне бажання перемогти і справжній чоловічий характер допомогли «Балканам» не тільки відігратися, а й вирвати перемогу: на 66-й хвилині в обійми партнерів потрапив Сергій Любчак (який нещодавно став батьком - у нього народився син Матвій), який відправив м'яч у сітку з близької відстані після подачі стандарту з лівого флангу і прострілу вздовж воріт, а на 81-й хвилині ту ж «процедуру» виконав Владислав Кабанюк, який вийшов на заміну.

У підсумку - 3:2, вольова і цілком заслужена перемога «Балкан», які за очками наздоганяють МФК «Миколаїв», але все ж поки залишаються на 9-му місці. У наступному турі зорянці зіграють на виїзді проти «Колоса» з Ковалівки (10 листопада).