09.05.20

З Днем Перемоги!

Привітання з 75-ю річницею Перемоги!

Шановні співвітчизники!

ФК «Балкани» щиро вітає ветеранів та всіх громадян України із 75-річницею Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих. Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення.

Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Ми не забудемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, та трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!

Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! Ми вдячні Вам усім, адже Ви тяжкою ратною працею наближали довгоочікуваний день визволення. Щиросердно бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, миру над головою, спокою і віри у завтрашній день!

Поиск

Поиск