14.06.21

ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ СЕЗОНУ

11 червня добіг кінця футбольний сезон 2020/2021 р., в якому футбольний клуб «БАЛКАНИ» зіграв у Другій лізі ПФЛ України. Сезон, який важко порівнювати з минулими, не тільки тому, що ми грали у іншій лізі, але й тому, що над ним постійно висів «дамоклів меч» коронавірусу. Та сезон уже завершився і можна лише подякувати усім футболістам, тренерському штабу та керівникам команди за участь в ньому та задовільний результат.

 

Після невдалого виступу команди у першому колі був змінений тренерський штаб. Нову тренерську ланку очолив Денис Колчін, який запросив до себе у якості асистентів Анатолія Опрю та Геннадія Альтмана. Разом вони почали будувати якісно нову команду, значно оновлену і омолоджену. Це дало результат і друге коло чемпіонату було більш вдалим для команди, про що свідчить статистика.

 

 

Неприємний момент був ще й в тому, що ми вимушені були домашні ігри проводити не на рідному стадіоні ім. Б.Тропанця у Зорі, що викликало певні проблеми для відвідування матчів нашими вболівальниками. Але наразі ведуться активні роботи на стадіоні ім. Б.Тропанця і маємо надію, що в новому ігровому сезоні наші вельмишановні прихильники будуть мати можливість підтримувати свою улюблену команду на рідному стадіоні.

 

Тож до підсумкової статистики ФК «БАЛКАНИ» у сезоні 2020/2021 р:

·       Зіграно матчів – 22

·       Кількість перемог – 6

·       Кількість нічиїх – 5

·       Кількість поразок– 11

·       Набрана кількість очок – 23

·       Розташування у турнірній таблиці – 8 місце

·       Кращий бомбардир команди – Володимир Прийомов (3 голи)

 

 

Вітаємо всіх з закінченням сезону.

 

Футболісти отримали двотижневу відпустку і вже 24 червня розпочнуть підготовку до нового сезону 2021/2022 р., який стартує у Другій лізі вже 25 липня 2021 року.

Поиск

Поиск